Oddział I

Podczas spotkania z policjantem dzieci zapoznane zostały z bezpiecznym sposobem przechodzenia przez jezdnię, a także wysłuchały krótkiej pogadanki. Nasi wychowankowie mieli okazję wsiąść do radiowozu, włączyć sygnał dźwiękowy i świetlnym a także skorzystać z radiostacji.

Spotkanie z Mikołajem wywołało ogromne wrażenie na naszych milusińskich. Dzieci z przejęciem odbierały prezenty, za które podziękowały  piosenkami.

Spacer z biało-czerwonymi pomponami dla upamiętnienia Święta Niepodległości

Dziś (10.10) robiliśmy wspólnie sok warzywno – owocowy (jabłko, marchew, burak, szpinak) z wykorzystaniem sokowirówki. W naszym przedszkolu realizujemy program zdrowotny, w którym promujemy zdrowy styl życia, w tym zdrowy sposób odżywiania. Podczas wspólnej degustacji uświadomiłam dzieciom, że najzdrowszy jest sok wyciskany ze świeżych owoców i warzyw i zachęcałam do częstego picia. Dziękuje mamie Izy Spicery za pożyczenie grupie sokowirówki.

W pazdzierniku odbył się w naszej grupie rodzinny konkurs Jarzynowe stworki .Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i kreatywność. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie zostały nagrodzone ( dyplom, upominek ).Zachęcamy rodziców do aktywnego włączania się w życie grupy.