KONKURS CZYTELNICZY „DZIEŃ DOBRY PANI MARIO” – 28.04.2024

Nasze przedszkole reprezentowała drużyna z grupy III Motylki – dzieciaki świetnie sobie poradziły, odpowiedziały bezbłędnie na pytania dotyczące utworu Marii Konopnickiej „Na jagody” i zdobyły I miejsce. Gratulujemy

POWITANIE WIOSNY – 21.03.2024

WIZYTA PANI POŁOŻNEJ W DĘBOWYM ZAKĄTKU

DZIEŃ BABCI I DZIADKA 19-23.02.2024

ZABAWA KARNAWAŁOWA – 03.02.2024

XXXI PRZEGLĄD ZESPOŁÓW KOLĘDNICZYCH 10.01.2024

Rośnie dynia wprost do słońca.
Rośnie, rośnie, wciąż, bez końca.
Rośnie non-stop. Rośnie co dzień.
Już największa jest w ogrodzie…..”

Policjanci z wizytą w przedszkolu

Niecodzienne zajęcia odbyły się dzisiaj 18.10 w Naszym przedszkolu. Policjanci opowiedzieli małym słuchaczom o swojej pracy, o tym co robią, kiedy i jak wezwać ich na pomoc. Przedstawili dzieciom także podstawowe zasady bezpieczeństwa: jak prawidłowo zachowywać się na drodze, w domu i podczas zabaw. Dla dzieci rozmowa z policjantem i zadawanie pytań jest dużą atrakcją. Po takich spotkaniach przedszkolaki są bardziej świadome własnego bezpieczeństwa i bywa, że to właśnie one wskazują dorosłym jak należy przechodzić przez jezdnię. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze.

W czwartek 28 września grupa 2 i 4 brały udział w X edycji Przełajowych Międzypokoleniowych Biegów Pojednania w Krzyżowej pod hasłem „Aktywna wieś – Krzyżowa”. Takie biegi to świetna forma aktywności fizycznej, która może dostarczyć wiele przyjemności i korzyści zdrowotnych. Gratulujemy wszystkim dzieciom które ukończył bieg i zdobyły medale oraz statuetki za zajęcie 1,2 i 3 miejsca.

„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”