Oddział V- 6 latki. Nazywamy się DELFINKI.

Wychowawcy :Mgr. Chłoń Małgorzata, Lic. Bardłowska Katarzyna

Grupa  liczy 25 dzieci, wśród których jest   17 dziewczynek i   8 chłopców. Większość zespołu to 6-latki (23 dzieci), które w ciągu całego roku będą aktywnie przygotowywać się do rozpoczęcia edukacji w szkole podstawowej.  To najstarsza grupa w przedszkolu.  Dzieci śmiało przekraczają próg przedszkola. Są wesołe i chętnie bawią się ze sobą. Są otwarte na nowe znajomości i budowanie silnych więzi.  W czasie spędzonym w przedszkolu dzieci będą poszerzać  wiedzę , rozwijać swoje umiejętności. Przed nimi bowiem ważne wyzwanie- wkroczenie w świat liter i liczb. Pomocne w tym zakresie będzie wykonywanie zadań w kartach pracy. Z uśmiechem na twarzach i wiarą we własne możliwości zapewne z łatwością sprostają wszystkim tegorocznym wyzwaniom, a pobyt w przedszkolu będzie dla nich czasem przyjemności i wszechstronnego rozwoju. Mamy również zajęcia dodatkowe takie jak j. angielski , religię oraz bierzemy udział w wielu programach edukacyjnych.