Oddział IV

WYJAZD INTEGRACYJNY Z OKAZJI DNIA RODZINY DO OŚRODKA LZS "JAGNA" W NOWEJ BYSTRZYCY

TO JUŻ TRZECI NASZ WYJAZD INTEGRACYJNY DO OŚRODKA W NOWEJ BYSTRZYCY. UWIELBIAMY TU PRZYJEŻDŻAĆ !  WŚRÓD GÓR , ZIELENI, CISZY RELAKSUJEMY SIĘ NA MAKSA. PRZEDŁUŻONY WEKEND BYŁ OKAZJĄ DO  SPACERÓW, LENISTWA NA KOCYKACH, ZAWODÓW SPORTOWYCH POMIĘDZY RODZINAMI, GIER SPORTOWYCH I NIEZAPOMNIANYCH  OGNISK.  OBIECUJEMY, ŻE WRÓCIMY TU JESZCZE !

TURNIEJ GIER I ZABAW PRZEDSZKOLAKÓW – HALA ZAWISZÓW

OGROM EMOCJI PRZYNIÓSŁ TEGOROCZNY TURNIEJ GIER I ZABAW, W KTÓRYM WZIĘLIŚMY UDZIAŁ. PO ZACIĘTEJ WALCE Z 10 INNYMI ZESPOŁAMI PRZEDSZKOLNYMI UDAŁO SIĘ MAMY I MIEJSCE !!!!!!

DZIEŃ MAMY I TATY

Pan Błyszczak i segregacja odpadów” to program edukacyjny, z którego skorzystały dzieci z naszej grupy  IV w tym tygodniu . Mali EKOLODZY uczyli się jak segregować odpady, dowiedzieli się,  co to są elektrośmieci biorąc udział w grze planszowej z olbrzymią kostką.
Nad wszystkim  czuwał Pan Błyszczak, bohater akcji Czysta Świdnica.

KONKURS CZYTELNICZY „KUKURYKU NA RĘCZNIKU” M.KOWNACKIEJ

16 MARCA CHĘTNE DZIECI Z ODDZIAŁU IV i V WZIĘŁY UDZIAŁ W PIERWSZEJ CZĘŚCI KONKURSU CZYTELNICZEGO ZWIĄZANEGO ZE ZNAJOMOŚCIĄ KSIĄŻKI „KUKURYKU NA RĘCZNIKU” M.KOWNACKIEJ. ODPOWIADAŁY ONE NA WYLOSOWANE PRZEZ SIEBIE PYTANIA ZDOBYWAJĄC PUNKTY. Z DZIEWIĘCIU UCZESTNIKÓW TRÓJKA ZAKWALIFIKOWAŁA SIĘ DO DALSZEJ RYWALIZACJI JUŻ NA TERENIE BIBLIOTEKI MIEJSKIEJ DNIA 22 MARCA 2018 R.

A OTO ZWYCIĘZCY: TYMOTEUSZ KAŁUŻNIAK ,PIOTR JABŁOŃSKI,  KRYSTIAN

WYCIECZKA DO BIBLIOTEKI MIEJSKIEJ

ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA W NASZEJ GRUPIE

12 LUTEGO PRZEDSZKOLAKI Z GR IV I V WYBRAŁY SIĘ DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 105.  CELEM NASZEJ WYCIECZKI BYŁO PRZYBLIŻENIE DZIECIOM ŚRODOWISKA SZKOLNEGO , KTÓRE WKRÓTCE  BĘDZIE ICH DRUGIM DOMEM.

Nauczyciele pokazali nam większość pomieszczeń szkoły. Odwiedziliśmy więc świetlicę, bibliotekę, gabinet Dyrektora, gabinet pielęgniarki. Najbardziej jednak ciekawiły nas zajęcia w poszczególnych  klasach. Poznaliśmy uczniów z klas I, II , III  , dowiedzieliśmy się o czym się uczą, jak wyglądają ich podręczniki i zeszyty. Mogliśmy poczuć się prawdziwymi  uczniami zasiadając w ławkach, czy pisząc na tablicy. Słodki poczęstunek oraz pamiątkowe dyplomiki i zakładki uprzyjemniły spotkanie.

CZAS NA TEATR– W RAMACH PROJEKTU ŚOK -AKTORZY W PLACÓWKACH OŚWIATOWYCH GOŚCILIŚMY  AKTORA   PAWŁA KUŹMĘ. BEZPOŚREDNIE ,CIEKAWE SPOTKANIE Z MŁODYM, ZDOLNYM AKTOREM, KTÓRY PRZYBLIŻYŁ DZIECIOM  KULISY TEATRU, URUCHOMIŁ ICH WYOBRAŹNIE – DZIĘKUJEMY !

WITAMY W NASZEJ NOWEJ GRUPIE IV

OBCHODZIMY URODZINY NASZEGO KOLEGI OSKARA. BYŁO WIELE ŻYCZEŃ I PYSZNOŚCI NA PRZEKĄSKĘ.  100 LAT!!!!

WITAMY W NASZEJ NOWEJ GRUPIE IV

PIERWSZE ZAJĘCIA Z GIMNASTYKI, ALE BYŁA RYWALIZACJA !!!