Oddział III

28.09.2017r. -Tego dnia była piękna jesienna pogoda i dzieci z naszej grupy były na spacerze w Parku Centralnym. Z zaciekawieniem obserwowały zmiany zachodzące w przyrodzie.

06.10.2017r.- Tego dnia w naszej grupie piekliśmy słodkie gofry. Dzieci zapoznały się z potrzebnymi produktami i sposobem wykonania.

20.10.2017r.- W tym dniu obchodziliśmy w przedszkolu ,,Dzień Drzewa”. Dzieci poznały różne gatunki drzew oraz ich rolę w przyrodzie i życiu człowieka, a nasz przedszkolny dąb obchodził swoje imieniny.

23.10.2017r.- Tego dnia pojechaliśmy autokarem do Wałbrzycha do Muzeum Porcelany. Dzieci miały możliwość obejrzenia różnej porcelany z różnych okresów. Wycieczka bardzo podobała się dzieciom. Przewodnik, który nas oprowadzał ciekawie opowiadał o wszystkich eksponatach.

24.10.2017r.- W tym dniu Pani Rabenda- mama Amelki przygotowywała dla dzieci z naszej grupy smaczne soki owocowo- warzywne, które wszystkim dzieciom bardzo smakowały.

10.11.2017- Tego dnia w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Niepodległości. Dzieci poznały mały wycinek historii, a tym samym dowiedziały się, dlaczego 11 listopada jest świętem państwowym.

27.11.2017- W tym dniu obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Dzieci przyniosły swoje pluszowe maskotki, z którymi bawiły się i śpiewały misiowe piosenki.