Do grupy Motylki uczęszczają 3 latki. Z dziećmi pracuje Pani kasia, pani grażynka oraz pani ania.grupa liczy 25 dzieci( 12 dziewczynek i 13 chłopców)

Przedszkolaki poznają siebie nawzajem, panie i przedszkole. Najwięcej czasu poświęcamy na naukę samodzielności, rozwój sprawności manualnej oraz wspólną zabawę. Uczymy się przestrzegać zasad zgodnego współżycia w grupie.

Poznajemy wiele nowych i ciekawych rzeczy. W czasie zajęć min. śpiewamy, tańczymy, wyklejamy, malujemy farbami, kolorujemy. Bardzo lubimy zabawy na świeżym powietrzu.

Nasz dzień zajmują również wesołe zabawy w kącikach tematycznych. Aktywnie spędzamy czas na zabawach konstrukcyjnych. Wdrażamy się do dbania o naszą sale, sprzątając zabawki. Po całym dniu wypełnionym wrażeniami odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej i bajek.

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

TEATR HUMORU IGRASZKA ” MAŁY TYGRYSEK PIOTRUŚ”

ZAJĘCIA PROFILAKTYCZNE „MIŚ U LEKARZA”

WYJŚCIE DO CINEMA FUN