PRZEGLĄD PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ ” WITAJCIE W NASZEJ BAJCE”

20 kwietnia 2017 r. odbył sie w naszej placówce Przegląd Piosenki Przedszkolnej pod hasłem „Witajcie w naszej bajce”.

Uzdolnieni muzycznie reprezentanci z przedszkoli świdnickich wykonali popisy swoich umiejętności. Nie zabrakło reprezentantów

z naszego przedszkola i byli to: Stasiu Fryc, Bartek Zaremba, Zuzia Sadowska, Marta Augustynowicz, Mateusz Politański.

Przegląd Piosenki Przedszkolnej

TURNIEJ SPORTOWY

W dniu 08.05.2017 r. przedszkole brało udział w XV Turnieju gier i zabaw dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Starszaki dzielnie walczyły w różnorodnych konkurencjach . Wywalczyły V miejsce. Dziękujemy

Turniej sportowy

WYRÓŻNIENIE W PRZEGLĄDZIE TEATRZYKÓW – „WYOBRAŹNIA BEZ GRANIC”

Grupa starszaków wzięła udział w przeglądzie teatrzyków z przedstawieniem ” Kozucha -Kłamczucha”.

Dziękujemy za piękne zaprezentowanie przedszkola.

Wyobraźnia bez granic

I MIEJSCE W KONKURSIE CZYTELNICZYM „DZIEŃ DOBRY PANI JOANNO „

W dniu 30.03.2017 3 dzieci z najstarszych grup reprezentowało nasze przedszkole w konkursie czytelniczym ” Dzień Dobry Pani Joanno. Popisały się olbrzymim zasobem wiedzy z tego zakresu i zajęły I miejsce. Gratulujemy

Dyplom-Konkurs czytelniczy

III MIEJSCE W XIV TURNIEJU GIER I ZABAW DLA DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM

W dniu 9 maja br. dzieci z grupy piątej naszej placówki wzięły udział w XIV turnieju gier i zabaw dla dzieci w wieku przedszkolnym pod hasłem „W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH” organizowanym przez Przedszkole Niepubliczne „Promyk”. Nasze dzieciaki dzielnie rywalizowały we wszystkich konkurencjach czego efektem było zdobycie III miejsca w klasyfikacji ogólnej konkursu. Wszystkim uczestnikom gratulujemy!!!

dyplom turniej sportowy

WYRÓŻNIENIA W KONKURSIE LITERACKIM „MOJA ŚWIDNICA – POEMATY MOJE, MAMY I TATY”

W kwietniu 2016 r. dwójka naszych wychowanków Anna Chudziak i Łukasz Cieślicki wraz z rodzicami wzięła udział w konkursie literackim „Moja Świdnica – poematy moje, mamy i taty” organizowanym przez Przedszkole Niepubliczne Wesoła Piątka w Świdnicy, w którym honorowy patronat sprawował Prezydent Miasta Świdnicy. Wiersze naszych dzieci bardzo się podobały. A poniżej dyplom uznania dla naszego przedszkola. Brawo!!!

dyplom za udział w konkursie

PRZEGLĄD TEATRZYKÓW PRZEDSZKOLNYCH „WYOBRAŹNIA BEZ GRANIC”

Dzień 13 kwietnia 2016 okazał się szczęśliwym dla dla naszej placówki. Przedszkolaki z gr. IV i V zaprezentowały bajkę „Jaś i Małgosia” na kolejnym już Przeglądzie Teatrzyków Przedszkolnych „Wyobraźnia bez granic”. Wszystkie biorące udział w przedsięwzięciu dzieci otrzymały nagrody rzeczowe oraz słodkości. Komisja przyznała również wyróżnienia dla :

• NATALKI ZAKRZEWSKIEJ za rolę czarownicy
  • ZUZANNY RYMCZAK – za rolę Małgosi
  • ANI CHUDZIAK – za rolę narratorki -wróżki

Serdeczne gratulacje dla Pan nauczycielek : Ewy Świętoniowskiej, Anny Kalinowskiej, Jolanty Desput, Grażyny Matacz za przygotowanie dzieci do udziału w przeglądzie.

NAGRODA W KONKURSIE CZYTELNICZYM

Drodzy rodzice

Z radością informujemy, że reprezentanci naszego przedszkola z grupy IV i V zdobyli nagrodę w konkursie czytelniczym na temat twórczości Hanny Łochockiej  organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Cypriana Kamila Norwida oraz Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 16 „Słoneczko” w Świdnicy, pt.:”Dzień dobry Pani Hanno”.  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Zdjęcia z wydarzenia są na naszym facebooku, a poniżej dyplom, który otrzymały nasze dzieciaki.

dyplom

CERTYFIKAT WDZIĘCZNOŚCI DLA  NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW

Kochani

Miło nam poinformować, że nasze pociechy za pomoc bezdomnym i potrzebującym zwierzętom, którymi opiekuje się polskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami otrzymały CERTYFIKAT WDZIĘCZNOŚCI TOZ. Zaangażowanie naszych dzieci w akcję zbiórki karmy oraz środków czystości dla zwierząt przerósł nasze najszczersze oczekiwania.

Jesteśmy z Was naprawdę dumni.